تعمیرات ساختمان تهران

تعمیرات ساختمان تهران با آتیه سازان

تعمیرات ساختمان تهران ، بازسازی ، لوله کشی ، بنایی ، تخریب ، رفع نم ساختمان و انواع دیگر خدمات ساختمانی را به شرکت ساختمانی اتیه سازان تهران بسپارید .

بسیار خرسندیم که در سایت مربوط به شرکت آتیه سازان و صفحه مربوط به تعمیرات حضور دارید ، با ما همراه باشید تا در ادامه مطالبی در باب آشنایی بیشتر با شرکت و پرسنل و همچنین چگونگی ارائه خدمات توسط تیم متخصص و حرفه ایی آتیه سازان را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم .

تعمیرات ساختمان تهران

تاریخچه شروع به کار شرکت

شرکت ساختمانی آتیه سازان تهران با دارا بودن سابقه فعالیت بیش از یک دهه در سال ۱۳۸۷ در تهران و د رمحدوده شهرک غرب فعالیت خود را توسط جمعی از مهندسین ساختمانی به روز و استادکاران خبره و با تجربه زیر نظر مدیریتی جوان و مجهز به دانش روز ساختمان سازی آغاز کرد .

همچنین همزمان با اغاز فعالیت شرکت در تمام حوزه های ساختمانی ، شرکت فعالیت خود را در همان ماه های ابتدایی فعالیت در زمینه تعمیرات ساختمان آغاز کرد .

معرفی پرسنل فعال در شرکت آتیه سازان

شرکت ما در ابتدای شروع کار سعی داشت از بهترین و متخصص ترین نیروهای انسانی در پروژه های خود در جهت بالابردن کیفیت کار و شروع قدرتمند استفاده کند که در ادامه به آن ها به صورت خلاصه وار اشاره می کنیم ، امید است تا پایان با ما همراه باشید :

مدیریت شرکت:

مدیریت شرکت آتیه سازان و همچنین بخش تعمیر ساختمان بر عهده یکی از خبره ترین و با تخصص ترین مهندسان ساختمانی است که با تحصیل در دانشگاه های برتر کشور و بالابردن قدرت و توان مدیریتی خود توانسته است گروهی منسجم و قوی را در کنار هم برای ارائه خدمات ساختمانی ویژه و با کیفیت تشکیل دهد .

مهندسان ساختمانی فعال در انواع خدمات اتیه سازان

همانطور که در ابتدا خدمات شما عزیزان گفتیم شرکت اتیه سازان تهران علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات ساختمان تهران در سایر حوزه های ساختمانی از قبیل ، بازسازی ساختمان ، لوله کشی ساختمان ، بنایی ساختمان ، رفع نم و رطوبت ساختمان و انواع خرده کاری ساختمان خدمات ارائه می دهد .

ما برای مدیریت هر بخش از مهندسان برتر کشوری در زمینه های مربوطه استفاده می کنیم .

 

Call Now Buttonتماس با ما

Enter your keyword